Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Stary Radzic - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Sławinkowska

Sławin,Lublin(Stary Radzic + 24 km)

1 449 000 zł142,73 m² 10 152,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2014 roku, położony na działce o powierzchni 234 m , w jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Raginisa

Czechów,Lublin(Stary Radzic + 24 km)

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny energooszczędny, niepodpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Czechów. Budynek dwukondygnacyjny, docieplony styropianem 20 cm, w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Gorczańska

Choiny,Lublin(Stary Radzic + 24 km)

1 299 000 zł178 m² 7 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:178 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu - ul. Gorczańska, lublin Cena: 1 299 000 zł Powierzchnia: ok. 180 m Dodatkowo: piwnica ok. 60 m z dużym garażem, rowerownią i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lubartów

Lubartów(Stary Radzic + 18 km)

1 390 000 zł255 m² 5 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 180 m | 2100 m działki | Możliwość wydzielenia gruntu | okolice Lubartowa Dom z charakterem. Przestrzeń, która pracuje na Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin(Stary Radzic + 24 km)

1 495 000 zł195 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom Z ogródkiem | 4 sypialnie I 2 łazienki I gabinet I taras I balkon | garaż | działka 595 m I dla rodziny kameralna okolica I 12 minut do centrum I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Cisowa

Jakubowice Konińskie(Stary Radzic + 22 km)

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Cisova modern - komfortowy dom W jakubowicach! dostępny ostatni dom! termin zakończenia budowy: i kwartał 2027 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży dewelopera *** *** bez pcc ***.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno(Stary Radzic + 11 km)

389 000 zł79 m² 4 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Jeśli szukasz gotowego miejsca na wypady poza miasto, ten murowany domek letniskowy w Rogoźnie (gmina Ludwin) pozwala przyjechać i od razu korzystać z działki, tarasu oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Marysin

Marysin(Stary Radzic + 25 km)

950 000 zł127,84 m² 7 431,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom W marysinie Przedmiotem oferty jest połówka bliźniaka posadowiona na urządzonej działce o pow. 10 ar. W skład nieruchomości wchodzą: połówka bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Sosnowica(Stary Radzic + 25 km)

350 000 zł106,40 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:857 m²

Jeśli szukasz całorocznego domu, w którym od pierwszych minut czuć spokój, ta nieruchomość w Sosnowicy przy ul. Polnej może być dokładnie tym miejscem. Drewniana konstrukcja daje przyjemny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin(Stary Radzic + 24 km)

1 269 000 zł172,42 m² 7 359,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 172,42m2, (użytkowej 138,28m2). położony w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta. Dom częściowo podpiwniczony, strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stary Radzic

Stary Radzic,lubelskie

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe siedlisko usytuowane pod lasem, w malowniczej miejscowości Stary Radzic gm. Ludwin. Na działce o powierzchni 3000 m2 znajduje się parterowy, wolnostojący.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij